Gas Família

Mesto Stará Ľubovňa

ÚVOD

20. KOLO: MFK Stará Ľubovňa - Slavoj Trebišov 2:1

GÓLY: 73. a 90. Renčko - 75. Ľ. Rusnák. ŽK: Kosturko, Hricov - Drobňák, Haničák, Krucovčin. Pred 360 divákmi rozhodoval Glova.
SLAVOJ: Sudimák ml. - Kročko (32.Krucovčin), Olah, Lacko, Patkanóci - Drobňák (86.Antoš), Capko, Haničák, Kokočák - Rusnák, Németh (63.Magáč).

Bol to zápas vo veľmi zlých poveternostných podmienkach. Pršalo, silno fúkalo a zastihlo nás aj krupobitie, no napiriek tomu to bol vyrovnaný zápas. Prvý polčas sa skončil nerozhodne 0:0. Domáci hrozili len zo štandardiek, ktoré sme úspešne zvládali. V útoku sme hrozili, no chýbala nám finálna prihrávka do šestnástky. V druhom polčase pokračovala obrovská bojovnosť na oboch stranách. V 73.minúte po našej chybe Renčko dorážal do prázdnej brány. V 75.minúte centroval Krucovičn a Rusnák hlavickou vyrovnal. V závere zápasu, keď už pozeral rozhodca na hodiny, Renčko strelou spoza šestnástky do šibenice rozhodol o víťazstve domácich. Bod sme si určite zaslúžili.